2/13/2019

Bajeczna zima w Szczyrku

Hej kochani! :) póki jeszcze kalendarzowa zima trwa, to pokażę Wam zdjęcia z pięknie ośnieżonego Szczyrku, do którego wybrałam się niedawno na narty. Zapraszam :)Kocham zimowe pejzaże w górach - a najbardziej ośnieżone choinki, które lśnią w słońcu. 

Za każdym razem przy takim widoku wpadam w zachwyt i nie mogę się powstrzymać, żeby nie zrobić miliona podobnych ujęć :)
 

W Szczyrku byłam pierwszy raz po wielu latach i jestem pod wielkim wrażeniem ile tam się zmieniło. Infrastruktura dla narciarzy jest na bardzo wysokim poziomie, a duża ilość wyciągów sprawia, że przepustowość na stoku jest bardzo dobra. Oczywiście w sezonie trzeba swoje odstać w kolejkach, ale myślę, że różnorodność tras to rekompensuje. 


 


Poziom trudności można dostosować do umiejętności i każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Udało mi się zastać idealne warunki pogodowe - było dużo śniegu, lekki mrozek i piękne słonko - nie mogłam wymarzyć sobie fajniejszego szusowania! 

 
 
 
 
Nie pamiętam wszystkich numerków tras, ale przy każdym wyciągu znajdziecie informację, jaki dana trasa ma stopień trudności. Niebieskie są najłagodniejsze - bardzo szerokie i przyjemne do nauki, czerwone są średnio zaawansowane, a czarne najtrudniejsze, ale za to najmniej oblegane :) 

 

Aha, warto wspomnieć, że wyciągi krzesełkowe mają podgrzewane kanapy - cuuudo!!!


Iść, ciągle iść - w stronę słońca!!! :D


 
 
 
  
 Tym wpisem zostawiam zimę za sobą i z utęsknieniem wyczekuję wiooosny! :)Ten mały żuczek też już się szykuje na przyszły sezon narciarski :)
 


Zapraszam Was serdecznie na moje sklepowe social media - facebooka (eviero.pl) i instagram (@eviero.pl) - tam pojawiają się już wiosenne inspiracje :) i oczywiście do samego sklepu: http://www.eviero.pl/P.s. wpis ze specjalną dedykacją dla kochanej Agi (www.voyaga.pl) :* Agnieszka również prowadzi blog o tematyce podróżniczej, często wyjeżdża w świetne miejsca i pięknie wszystko relacjonuje, więc z pewnością Wam się spodoba. Polecam :)


A teraz życzę Wam miłego dnia i do następnego razu :)

Buziaki,
Copyright © 2017 Happy life plan