12/31/2017

Witaj Nowy 2018 Roku!

Hej! :) Stało się. Kolejny rok minął. :) Ale! Tym razem bardzo dobrze wiem, jak mijał, nie trwało to ułamka sekundy jak zwykle, tylko wyjątkowo - trwał całe dwanaście miesięcy :D Zapraszam Was na nowy post :)

Każdy miesiąc 2017 był inny i równie ważny :) Tym rokiem mojego życia delektowałam się jak nigdy wcześniej żadnym. W tym roku urodziła się Maja, podróżowaliśmy po Polsce - latem pokazaliśmy jej słoneczne morze i jeziora Mazurskie, a zimą - nasze piękne góry. To był czas wypełniony miłością i radością.

Dzisiaj piszę do Was z ośnieżonej Krynicy Zdrój, gdzie spędzam Sylwestra z moimi najbliższymi, ale zdjęcia z wyjazdu pokażę po powrocie, bo do tej pory pogoda nie sprzyjała do ciekawych kadrów (co zupełnie nie przeszkadza w szusowaniu na nartach) :)

Za to chciałam pokazać Wam 12 kreatywnych zdjęć - na 12 miesięcy, które spędziłam z Majeńką :)
Kochani, chciałabym Wam życzyć, żeby Nowy Rok był co najmniej tak dobry tak 2017, żeby spełniły się Wasze marzenia - te mniejsze i te bardzo bardzo wyczekane :) żebyście odważyli się na zmiany, które chodzą Wam po głowie, ale blokuje je strach; żebyście dużo podróżowali i byli wytrwali w realizowaniu noworocznych postanowień. 

Szczęścia, miłości, zdrowia, bliskości rodziny. Wszystkiego, co najlepsze :) 
Dziękuję, że jesteście ze mną :*

Copyright © 2017 Happy life plan