12/19/2017

W oczekiwaniu na Świąteczny czas

Cześć :) Za kilka dni Boże Narodzenie i chciałam Wam pokazać jak na nie czekamy :) 
W domu przez kilka dni pachniało pierniczkami, bo przygotowywałam paczuszki dla moich bliskich (a okazało się, że potrzebuję ich 40!!! paczuszek, nie sztuk pierniczków :D) - po drodze jakieś skrzaty dobrały się do zapasów z poprzedniego pieczenia i w sumie piekłam na trzy raty :)


Zapakowane czekają na Gwiazdkę :)


Były też przedświąteczne porządki w domu, z moim dzielnym pomocnikiem :D


 

I można już było zabrać się za dekorowanie domu :)


 

Przy okazji pochwalę się Wam, że podnóżek, który widzicie pod konsolą jest mojego autorstwa :) Znalazłam go kiedyś zniszczonego i porzuconego, zrobiło mi się go szkoda, więc przygarnęłam biedaka do domu i tchnęłam w niego nowe życie - oszlifowałam, uzupełniłam braki (na zajęciach z renowacji mebli na ASP), pomalowałam na biało, kupiłam wypełniacz i materiał na obicie siedziska, brzegi ozdobiłam meblarskimi pinezkami. Ta daam! Prezentuje się dumnie w przedpokoju i wita gości :)Był taki moment w grudniu, kiedy zrobiło się pięknie biało. Może na Święta też sypnie śnieg?


Prezenty pod choinkę zaczęłam kupować już w październiku, część zamówiłam w listopadzie w internecie, potem przywiozłam jeszcze kilka śliczności z "targów rzeczy ładnych", które odbywały się w grudniu w Warszawie - więc rozłożyłam sobie to w czasie. Ale oczywiście wiele prezentów wykonałam samodzielnie - w tym roku z udziałem mojej córeczki. Wiem, że zaglądają tu też moi bliscy (:*), więc wszystkiego nie pokażę w tym wpisie, ale chociaż taki jeden prezencik z masy solnej, podpatrzony na pintereście :)Grudniowe jarmarki odwiedziliśmy z Mają tylko w Łodzi, nie udało nam się w tym roku wybrać do Wrocławia, ale u nas także można już wczuć się w atmosferę Świąt. 


W domu pachnie już żywa choinka, a Maja omija ją szerokim łukiem, bo igiełki ją kłują, więc tylko patrzy z daleka na światełka :D
Kochani, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć Wam rodzinnej atmosfery, nie tylko w Wigilijny czas :) miłości w sercach i radości każdego dnia, a Nowy Rok 2018 niech będzie dla Was czasem pokoju i realizacji osobistych marzeń :)Dziękuję, że mnie odwiedzacie!

Buziaki,
Copyright © 2017 Happy life plan