6/23/2017

Tajska fauna - dzikie małpy, słonie, flamingi, krokodyle, tygrysy, pandy i misie koala, w tym jeden mój prywatny

Witajcie :) Czy Wy też już czujecie wakacje? Opowiem Wam, jak wygląda nasze lato i pokażę trochę lata z Tajlandii :)


Piękna pogoda sprzyja relaksowaniu się na zewnątrz, więc korzystamy z tego ile się da!

Tak wygląda moje szczęście


Majka ma łóżeczko turystyczne na werandzie, w cieniu, a ja siedzę obok z komputerem i się zachwycam - tym jak pięknie się już bawi zabawkami, jak śmieje się w głos kiedy ją łaskoczę, jak cudnie gaworzy do kwiatków i po prostu tym, że jest :)

Teraz każdy tydzień przynosi zmiany, widać, jak szybko rośnie i się zmienia. Wszyscy straszyli, żebym się nie przyzwyczajała do tego, że mam grzeczne dziecko, że już za miesiąc da mi popalić - uff, kolejny miesiąc mija a u nas wciąż sielsko! :)

Przed nami jeszcze super wakacje - prawie cały miesiąc na wyjazdach - jedziemy nad morze i na Mazury. Już się nie mogę doczekać spacerów brzegiem morza o zachodzie słońca, z Majką w plecaku ahh :) moje cudo ma już całe pięć miesięcy! <3


Pokażę Wam dzisiaj trochę zdjęć zwierzaków, które widziałam w Tajlandii - niektóre gatunki (jak śliczne pandy i misie koala) zobaczyłam pierwszy raz w życiu. Moja Majka też się tak tuli jak miś koala :) też jest milusia, mięciutka, miło się ją głaszcze i dużo śpi :) miłego oglądania!
 
 

 


 


 

 


 

 

 

  
  Buziaki,

Copyright © 2017 Happy life plan