7/30/2016

Powiew świeżości - letnie zmiany na blogu :)

Hej kochani! :) Od dawna nosiłam się z zamiarem wprowadzenia kilku zmian w wyglądzie mojego bloga. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów :)

Duże zdjęcia

Zaczęłam od powiększenia zdjęć w postach - a skłoniło mnie do tego odwiedzenie swojej strony na dużym komputerze brata ;) sama mam monitor 15calowy, więc mniejsze zdjęcia zupełnie mi nie przeszkadzały, ale faktycznie - w większym rozmiarze prezentują się znacznie lepiej ;)


Dodane menu do paska górnego

Kolejną zmianą było wprowadzenie rozwijanego menu. Skorzystałam z płatnego szablonu, który oferował mi taką opcję. Niestety nie było to takie proste, jak sądziłam (hmm, chyba myślałam, że posty w magiczny sposób same się ułożą w kategorie :P) i musiałam wysilić szare komórki, co i jak w tym html'u pozmieniać. Kilka nieudanych prób za mną, teraz śmigam w swoim nowym szablonie :) Od teraz wpisy będą bardziej uporządkowane - podzielone nie tylko na kontynenty, ale i na poszczególne państwa - wreszcie :)

Menu powyżej nagłówka

Nad tytułem bloga znajdziecie dodatkowe menu, z zakładkami "kontakt", "mapa podróży" i "o mnie", oraz bardzo przydatną nowość - wyszukiwarkę treści bloga. Jeszcze nie działa idealnie, ale rozpracuję to :)

Miniatury postów

Najważniejszą zmianą są kafelki ze skrótem poszczególnych postów - od tej pory na stronie głównej znajdziecie tylko fragmenty wpisów, żeby przeczytać całość kliknijcie w ikonkę "czytaj dalej". Sama nie byłam przekonana, czy nie będzie to utrudnienie, ale teraz jestem bardzo zadowolona - mam nadzieję, że Wy też będziecie :)

Oczywiście nadal coś zmieniam, dodaję i odejmuję jakieś funkcje i gadżety, ale już ogarnęłam największy bałagan i mogłam znowu udostępnić bloga dla Was, odwiedzających :)

Wszelkie sugestie będą mile widziane :D piszcie śmiało! Buziaki,
Copyright © 2017 Happy life plan