7/15/2014

W moim domu ♥ 3 - Łazienka w odcieniach szarości

Witajcie! Co jakiś czas zamieszczam na blogu wpis wnętrzarski, bo poza fotografią i podróżami to moja kolejna wielka pasja. Zanim powstał zamysł każdego z pomieszczeń to przejrzałam chyba cały internet ;) w poszukiwaniu inspiracji. Dzisiaj pokażę Wam moją łazienkę, zapraszam :)


          

 


Płytki na suficie to odważny pomysł ;) - ale te są przyklejone a następnie przykręcone na stałe po kilka wkrętów każda (mimo zapewnienia sprzedawcy, że sam klej wystarczy) - i już nie muszę bać się długich kąpieli :D

       

 Kabina prysznicowa początkowo była z przyciemnianego brązowego szkła (założenie było takie, że na ciemniejszym szkle nie będzie tak widać zacieków po kąpieli), ale na miejscu nie wyglądała tak dobrze jak w sklepie i wymieniłam ją na tradycyjną (z czego nadal baardzo się cieszę :))


           


W mojej łazience kwiaty za długo by nie przetrwały z powodu braku światła, ale odrobiny zieleni nie mogło zabraknąć - gumowe mini roślinki z home&youTe kwiatki to mydełka zrobione na moich oczach na wakacjach - oczywiście "patrz i nie rusz" :)


Na dzisiaj to wszystko :)
Pozdrawiam,


Copyright © 2017 Happy life plan