5/23/2014

Inspiring Room Ideas ♥ 2, czyli dekorujemy pusta sciane

Witajcie! Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale dla mnie puste ściany nadają wnętrzu surowy charakter. Czasem właśnie taki cel chcemy osiągnąć - pusta przestrzeń ma być równowagą dla krzykliwych mebli, czy bardzo intensywnych dodatków.
Ale wiem z własnego doświadczenia, że często pusta ściana jest niczym innym jak tylko odzwierciedleniem braku pomysłu na jej zagospodarowanie (bądź też braku zdecydowania gdy ma się aż za dużo pomysłów ;)) Dzisiaj pokażę Wam inspiracje na ciekawe zagospodarowanie pustych ścian.

1.Wyróżnienie ściany za telewizorem w salonieZnowu moje ukochane cegły we wnętrzu, bardzo klimatycznie to wygląda - choć ja niezmiennie jestem miłośniczką białej cegły w wykończeniu, ahh :)Takie deski/panele na jednej ze ścian to też świetny pomysł, bardzo oryginalne - jeszcze u nikogo takiego rozwiązania nie spotkałamTaka czarna ściana to odważny element, ale bardzo efektowny2. Napis na ścianieJa się skusiłam na taką opcję, ale zrobię o tym oddzielny wpis - kilka propozycji i rady do "montażu" :)


3. Ramki
To zdjęcie jest dla mnie inspiracją na to, że czarno białe zdjęcia w białych ramkach wcale nie muszą wyglądać nudno - przekonam się o tym na własnej skórze (i ścianie)

Ta duża biała rama jest obecnie dostępna w Ikei, a nieco mniejsze widziałam ostatnio w Leroy Merlin
4. Tapeta 
5. Płytki dekoracyjne
6. Niespotykana faktura


7. Artystyczna praca własna


8. Półki


9. Lustra


10. DekoracjeJa już się zdecydowałam :) puste ściany w korytarzu zapełnię ramkami w różnej wielkości (co do nich włożyć oprócz standardowych zdjęć pokażę Wam w innym poście, który tu później podlinkuję), na ścianie w sypialni zawiśnie ozdoba z ostatniej inspiracji, a w przedpokoju już zagościł pozytywny napis. W salonie marzy mi się biała cegła, ale póki co zaspokoiłam moją miłość do zmian nowymi biało-czarnymi poduszkami :) -> mój salon

Pozdrawiam!

Copyright © 2017 Happy life plan